Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Akcesoria na gaz propan-butan / Reduktory, Wąż propan-butan, Opaski

Użytkowanie paliwa gazowego wymaga stosowania odpowiednich akcesoriów. Sklep Mag-Gaz adresuje swój asortyment między innymi do profesjonalnych instalatorów, którzy realizują zlecenia na rzecz Klientów. Oferujemy między innymi reduktory gazowe do butli – niezbędne w miejscach, w których wykorzystuje się propan-butan bez stałego przyłącza. W zależności od modelu możemy dostarczyć reduktor rozbudowany o zawór bezpieczeństwa i manometr. Posiadamy w ofercie zawory z manometrem o doskonałych parametrach.

Efektywny i bezpieczny przesył gazu

Trudno wyobrazić sobie domowe i nie tylko domowe instalacje gazowe bez odpowiednich węży przesyłowych. Również takie rozwiązanie musiało znaleźć się w naszym katalogu. Polecamy nabywcom wytrzymałe węże propan-butan wykonane z mieszanki tworzywa PVC oraz rożnych rodzajów kauczuku. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi zbrojenie poliestrowe odporne na zerwanie. Oczywiście każdy z węży posiada niezbędne atesty i homologację.

Obejmy, różne typy kolanek – w naszym sklepie dostępne od ręki

Montaż przewodów gazowych na propan-butan wymaga skorzystania z różnorodnych akcesoriów. Dlatego w asortymencie sklepu Mag-Gaz nie zabrakło solidnych obejm, określanych także mianem opasek ślimakowych. Jednoelementowa obudowa śruby gwarantuje optymalną siłę zacisku, a gładka powierzchnia wewnętrzna wyklucza uszkodzenie węża. Ponadto sprzedajemy także kolanka ze stopu cynku dedykowane szczególnie przy podłączaniu kuchenek gazowych.