Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Anody magnezowe / TYP F – ANODA MAGNEZOWA Z KORKIEM STALOWYM I ZINTEGROWANĄ USZCZELKĄ PTFE (SPAWANA)

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znajdzie się bogaty wybór części zapasowych do wszelkiego rodzaju instalacji domowych. W tej kategorii znajdą Państwo anody magnezowe. Oznaczenie w stylu “typ F” informuje o tym, że są to pręty z korkiem stalowym, spawane z uszczelką. Zapraszamy do poznania dostępnych wariantów tych części zamiennych.

Dostępne parametry prętów typu F z korkiem i spawaną uszczelką

Anody magnezowe dostępne w naszym sklepie internetowym występują w ofercie zróżnicowanej pod względem długości pręta i jego średnicy. Posiadamy tu części ze średnicą gwintu wynoszącą 21,3 mm, 22 mm oraz 26 mm. Pod względem długości możemy wyróżnić części o wymiarach 300 mm, 350 mm, 400 mm, 435 mm, 450 mm, 500 mm oraz 510 mm. Ponieważ anody magnezowe typu F to pręty z korkiem i spawaną uszczelką, innym ważnym parametrem jest również rodzaj gwintu. W naszym asortymencie dominują wyroby o końcówce G ¾, a także G1. Zachęcamy do sprawdzenia, czy nasz sklep internetowy posiada wariant, którego Państwo potrzebują.

Gdzie stosowane są anody magnezowe typu F?

Tego rodzaju pręty z korkiem i spawaną uszczelką to bardzo ważny element wszelkiego rodzaju zbiorników na wodę ciepłą i zimną: podgrzewaczy, bojlerów a także zasobników c.w.u pokrytych od wewnątrz emalią ceramiczną. Ze względu na swoje właściwości jest to część, która pokrywa się korozją w pierwszej kolejności, w pewien sposób “przejmując” na siebie korozję, która w innym wypadku zajęłaby inne elementy zbiornika. Jej stan należy więc regularnie kontrolować i systematycznie wymieniać. Zwykle te czynności serwisowe powinny odbywać się co 1-2 lata. W naszym sklepie można znaleźć odpowiedni rodzaj części zamiennej.

Bezpieczne zakupy elementów zapasowych w sklepie online

Serdecznie zapraszamy do zakupów anod magnezowych typu F z korkiem i spawaną uszczelką w naszym sklepie internetowym. Oferujemy sprawdzone akcesoria, dzięki którym można zadbać o odpowiedni stan podgrzewacza wody. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i szybkość wysyłki.