Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Części do kuchenek / Elementy palników

Części do kuchenek gazowych i elementy palników

Z czasem w każdym domu gubią się części do kuchenek gazowych. Wbrew pozorom można je łatwo dokupić – wszystkie potrzebne elementy palników znajdziesz w tym dziale.

Przy codziennym korzystaniu z kuchenki albo jej myciu bardzo łatwo zgubić lub uszkodzić jeden z palników. Często takie usterki i niekompletne sprzęty służą latami, bo nie każdy wie, że zdekompletowany palnik jest mniej bezpieczny. Elementy palników i inne części zamienne do palników nie są drogie, dlatego warto mieć w domu zapasowe. W tym dziale znajdziesz takie części jak:

 • Kołpaki do kuchenek gazowych
  Bardzo często awarie wynikają z zabrudzenia czy zardzewienia kołpaków. Znajdziesz tu takie elementy palników w każdym popularnym rozmiarze.
 • Nakrętki do palników
  Ich zgubienie zdarza się często podczas przeprowadzek, remontów i przy myciu kuchenki. Warto mieć w domu zapasowe elementy części do kuchenek tego typu.
 • Korpusy
  Wewnętrzne części budowy palnika, które niszczą się pod wpływem upływającego czasu czy wilgoci
 • Stabilizator
  Stosunkowo drobny metalowy element, który przypomina wiele innych domowych uszczelek i obręczy – dlatego często się gubi.

Oczywiście kołpak czy stabilizator musi być dopasowany do rodzaju i modelu kuchenki. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj pracownika naszego działu obsługi klienta o konkretny model. Jeśli szukasz innych części do kuchenek gazowych, sprawdź pozostałe działy naszego sklepu internetowego.