Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Elementy palników / Części do kuchenek / Palnik typu STARY SABAF

Produkowane w przeszłości kuchenki gazowe przez wiele osób doceniane są do dziś. Eksploatowane przez lata, a czasami i dekady, służą wielu domownikom w całej Polsce. Niestety z biegiem czasu niektóre elementy urządzenia zużywają się, a co za tym idzie - niszczą i muszą ulec wymianie. W naszym asortymencie znajduje się duży wybór różnego rodzaju części. Oferujemy nakrywki, stabilizatory, a także kołpaki typu starego Sabaf w atrakcyjnych cenach i szerokiej gamie modeli. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nakrywki palników - typ stary Sabaf

Należą do jednych z najbardziej wytrzymałych części, chociaż wraz z biegiem czasu ulegają zużyciu. Niemniej jednak odpowiednio pielęgnowane oferowane przez nas nakrywki będą służyć domownikom przez długie lata. Każdy element dostępny w naszej ofercie wykonany został bowiem z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, naszym Klientom proponujemy szeroki wybór nakrywek o różnych średnicach do starszych modeli kuchni Amica i Mastercook. Dzięki temu każdy zainteresowany z łatwością dobierze odpowiedni model dopasowany do swojego urządzenia.

Stabilizatory palników - typ stary Sabaf

Rozdzielacz płomienia, znany jako stabilizator, to niezbędna część kuchenki. Posiada otwory na iskrownik i termoparę i z powodzeniem wybierany jest do kuchenek starego typu – Sabaf. Stabilizatory dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości elementy palników wykonane ze starannie wyselekcjonowanego materiału - mosiądzu. Dzięki temu są one odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Elementy palników - typ stary Sabaf

Wymiana zużytych części sprawi, że gotowanie znowu będzie szybkie i przyjemne, a dania będą przygotowywane równomiernie. W naszej ofercie oprócz nakrywek i stabilizatorów znajdziesz kołpak (korona) czy korpus. Nie wiesz jaki model elementu palnika wybrać? Sprawdź na tabliczce znamionowej zlokalizowanej np. z tyłu, z boku, a także na dole po wyjęciu szuflady kuchenki lub na karcie gwarancyjnej. W razie dalszych pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu.