Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Elementy palników / Części do kuchenek / Palnik typu STARY WROZAMET

Stanowią one integralną część wszystkich kuchenek gazowych starszej daty. Niestety są to elementy eksploatowane niemalże codziennie, co w rezultacie sprawia, że szybko się zużywają. Wystawione na oddziaływanie bardzo wysokich temperatur, często zostają pokryte resztkami przypalonego jedzenia, które z czasem są niemalże niemożliwe do usunięcia. Co więcej, są to również części wystawione na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, również uszkodzenia mechaniczne, które prowadzą do odgnieceń i zmian kształtu. W naszym asortymencie znajdują się różnego rodzaju elementy palników - nakrywki, stabilizatory czy kołpaki typu starego Wrozamet. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Mag-Gaz.

Nakrywki palników - typ stary Wrozamet

Zniszczona część urządzenia nie oznacza, że musimy je wyrzucić i kupić nowe. W Mag-Gaz oferujemy bardzo duży wybór różnych elementów i akcesoriów zamiennych, niezbędnych do naprawy kuchenek gazowych typu starego Wrozamet. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nakrywki idealnie pasują do kultowych kuchenek gazowych starszej daty, które z powodzeniem eksploatowane są w wielu domach do dziś. Oprócz nakrywek oferujemy również inne części zamienne, takie jak stabilizator płomienia oraz kołpak.

Stabilizatory palników - typ stary Wrozamet

W naszym asortymencie znajdują się stabilizatory płomienia, które pasują do różnych modeli kuchenek - elementy palników dostępne są bowiem w szerokiej gamie średnic. Każdy stabilizator dostępny w ofercie Mag-Gaz został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki czemu spełnia on wymagania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów.

Elementy palników - typ stary Wrozamet

Dysponujemy wysokiej jakości częściami zamiennymi do niemalże wszystkich popularnych rodzajów urządzeń. Nie wiesz, jaki model wybrać? Szczegóły znajdziesz na tabliczce znamionowej, która może znajdować się np. w szufladzie urządzenia lub na ściance bocznej obudowy zewnętrznej Twojej kuchenki. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.