Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Części do podgrzewaczy gazowych wody / Termet: PG-6, G17-00, G17-20, G17-30

Wszystkie części do podgrzewaczy gazowych wody w jednym miejscu

W tym dziale znajdziesz wszystkie części do podgrzewaczy gazowych wody Termet, które mogą Ci się przydać do prawidłowej eksploatacji piecyka. Pamiętaj, że fachowe części utrzymywane w dobrym stanie są gwarancją prawidłowego działania sprzętu.

Używanie tańszych zamienników czy zniszczonych części do podgrzewaczy gazowych wody może skończyć się nieszczęściem. W przypadku piecyków konsekwencje zaniedbań mogą być bardzo poważne, dlatego tak istotne jest, by korzystać z piecyków znanych marek jak Termet i dobierać do nich odpowiednie podzespoły. W razie jakichkolwiek niepokojących sygnałów warto wezwać fachowca, a następnie dobrać zalecone przez niego części zamienne do piecyka. Poniżej znajdziesz takie podzespoły do podgrzewaczy gazwych Termet PG-6, G17-00, G17-20, G17-30 jak:

 • Podkładki, uszczelki i nakrętki
  Czyli części do podgrzewaczy gazowych wody zapewniające szczelność, która jest najważniejsza, jeśli chodzi o bezpieczeństwo piecyków gazowych. Podkładki sprawiają też, że części lepiej do siebie pasują, co istotne np. przy ich dokręcaniu.
 • Termopary
  Nie mogą być zardzewiałe czy kruszyć się, dlatego warto je wymieniać w starszych piecykach.
 • Elektromagnesy
  Awaria elektromagnesu uniemożliwia sprawne działanie piecyka – warto mieć zapasowy i wymienić go przy pierwszych niepokojących objawach.
 • Grzybki i ich zaślepki
 • Elektrody, podzespoły zapalacza

Masz inny model piecyka Termet niż PG-6, G17-00, G17-20, G17-30? Sprawdź pozostałe działy w naszym sklepie internetowym.