Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Części zamienne do kotłów / Dławiki

Z doświadczenia wiemy, że nawet najmniejsza część ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania urządzeń grzewczych. W przypadku uszkodzenia lub braku choćby najmniejszego elementu kotły czy piece gazowe nie są w stanie pracować w sposób wydajny, co przekłada się na ich nadmierną eksploatację, a w dłuższej perspektywie może oznaczać wyższe koszty dla użytkownika. Tak dzieje się właśnie w przypadku awarii komponentów, które znalazły się w tej kategorii. Dławiki to niewielkie części montowane w pobliżu różnego rodzaju czujników, a także innych podzespołów znajdujących się w urządzeniach grzewczych. Na stanie posiadamy korki uszczelniające pochodzące od uznanych na rynku producentów.

Dławiki do kotłów gazowych

Prawidłowe funkcjonowanie urządzeń grzewczych zależy od wielu czynników. Niemniej, korki uszczelniające w kotłach gazowych są właśnie jednym z elementów, które odgrywają w tym procesie ogromną rolę. Dławiki pomagają w efektywnym spalaniu paliwa, dzięki czemu spaliny nie przedostają się na zewnątrz urządzenia. Wspomniana efektywność przekłada się również na pracę całego systemu grzewczego, co znajduje odzwierciedlenie w ilości zużywania gazu zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Wykorzystanie korków uszczelniających w kotłach kondensacyjnych jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku, gdyż nie przyczynia się do jego zanieczyszczenia. W celu uzyskania jak najlepszych efektów, dławiki produkowane są z niezwykle wytrzymałych materiałów m.in. wysokojakościowej stali nierdzewnej.

Korki uszczelniające do pieców gazowych

Wprowadzone restrykcyjne wymogi dla urządzeń grzewczych przez Unię Europejską sprawiły, że koniecznością stało się wprowadzanie rozwiązań mających na celu ich spełnianie pod względem norm energetyczno-emisyjnych. Dlatego też dławiki stały się elementami niezbędnymi w piecach gazowych, gdyż pozwalają na wysoką sprawność działania systemu. a także Są to też komponenty przyczyniające się do niskiej emisji zanieczyszczeń powstałych w wyniku spalania paliwa. Z tego względu uszkodzenie korków uszczelniających wiąże się z mniej efektywnym funkcjonowaniem urządzeń grzewczych m.in. pieców oraz wzrostem kosztów dla użytkownika.

Dławiki do kotłów kondensacyjnych i pieców gazowych od renomowanych producentów

W celu zaspokojenia potrzeb wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy szereg części zamiennych do urządzeń grzewczych. W tej kategorii znalazły się korki uszczelniające dedykowane kondensacyjnym kotłom oraz piecom skonstruowanym przez firmy Ferroli, Vaillant i Zefiro. Co łączy tych trzech wymienionych producentów? Wszystkie przedsiębiorstwa w stworzonych przez siebie komponentach stawiają na innowacyjność technologiczną oraz wytrzymałość oferowanych elementów. Z tego względu, wybierając dławiki znajdujące się w naszym asortymencie, zyskujesz pewność trwałości zastosowanych rozwiązań oraz wysoką jakość wykonania. Ponadto producenci swoją renomą oraz długoletnią obecnością na rynku gwarantują bezpieczeństwo korzystania z korków uszczelniających zarówno w piecach, jak i kotłach kondensacyjnych.