Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Części zamienne do kotłów / Ster-Gaz

Części zamienne do kotłów i podgrzewaczy gazowych wody Ster-Gaz

Większość firm produkujących części zamienne do kotłów i podgrzewaczy pochodzi z zagranicy, dlatego tym chętniej polecamy naszym klientom polskie produkty Ster-Gaz. Tu znajdziesz wszystkie akcesoria, których potrzebujesz.

O marce Ster-Gaz

Naszą ofertę kierujemy głównie do właścicieli i pracowników serwisów czy warsztatów, którzy potrzebują stałego dostawcy najlepszych części. Te z logiem Ster-Gaz wielokrotnie zyskiwały uznanie naszych klientów, a 35 lat doświadczenia firmy tylko to potwierdza. Marka posiada certyfikaty jakości takie jak ISO 9001-2001 i inne ważne wyróżnienia. Specjalizuje się w technologii węglowej i gazowej.

Oferta sklepu

Znajdziesz tu takie podzespoły do kotłów i podgrzewaczy gazowych Ster-Gaz jak:

  • termopara,
  • korek termopary,
  • elektromagnez,
  • membrana,
  • i inne.

Jeśli nie widzisz w tym dziale części, której szukasz, odezwij się do naszego konsultanta. Być może mamy zamiennik innej marki, który równie dobrze spełni zadanie.

Dlaczego firmowe części zamienne do kotłów i podgrzewaczy gazowych wody?

Ster-Gaz to polska firma ciesząca się dobrą opinią. Nie da się tego powiedzieć o tańszych, ale często bardzo złej jakości komponentach od przypadkowych sprzedawców. Szczególnie azjatyckie strony specjalizują się w tanich komponentach, które nie nadają się do bezpiecznego użytkowania w polskich domach. Warto stosować tylko sprawdzone rozwiązania, najlepiej z wyspecjalizowanego sklepu, w którym obsługa udzieli fachowej pomocy.