W okresie 20-24.05.2024 sklep stacjonarny będzie zamknięty.
Zamówienia internetowe realizować będziemy od 27.05.2024
Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Części zamienne do kotłów / Termet

Części zamienne do kotłów i podgrzewaczy gazowych wody Termet

Termet to jeden z wiodących producentów sprzętu gazowego. Chcesz naprawić własny piecyk? A może prowadzisz zakład lub serwis? Tu znajdziesz wszystkie najważniejsze części zamienne do kotłów i podgrzewaczy gazowych wody. Termet to polska firma, która od podstaw projektuje i produkuje urządzenia grzewcze: kotły gazowe czy piecyki. Lokalna produkcja pozwala zachować niskie ceny, dzięki którym sprzęty tej marki można znaleźć w wielu polskich domach.

Dostępne części

W tym dziale możesz znaleźć takie części zamienne do kotłów i podgrzewaczy gazowych wody Termet jak:

  • czujniki przepływu wody,
  • przetworniki ciśnienia,
  • silniczki zaworu trójdrożnego,
  • termometry,
  • czujniki NTC,
  • zawory bezpieczeństwa,
  • okładziny.

Właścicielom serwisów oferujemy też bezpłatny katalog części zamiennych do kotłów i podgrzewaczy gazowych wody. Ułatwi wybór i pomoże dokonywać zamówień w oparciu o pełną specyfikację.

Dlaczego firmowe części zamienne?

Polski producent z renomą gwarantuje wysoką jakość podzespołów. Dodatkowo przez wieloletnią obecność na rynku i poznawanie opinii klientów ręczy za nie sprzedawca ze specjalistycznego sklepu. Dlatego nie da się porównać bezpieczeństwa zakupu firmowych części zamiennych Tormet do kotłów z podzespołami anonimowych marek z internetowych aukcji czy targowisk.

Dodatkowo, producenci tacy jak Tormet stale pracują nad swoimi rozwiązaniami, w kolejnych wersjach ulepszając parametry i pracując nad usterkami. Dzięki temu za każdym razem, gdy wymieniasz części, są one lepsze niż poprzednio.