Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Termet / Części zamienne do kotłów / Czujniki przepływu wody

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepszy piec gazowy czy kocioł kondensacyjny na rynku nie będzie funkcjonować wiecznie. W wyniku eksploatacji urządzeń zużywają się bowiem jego komponenty, co jest procesem jak najbardziej zrozumiałym oraz naturalnym. Z tego względu raz na jakiś czas konieczna jest ich wymiana w celu uniknięcia poważniejszej awarii. Może się jednak zdarzyć, że usterka wyniknie szybciej niż pierwotnie zakładano. Na obie opcje jesteśmy przygotowani, gdyż w naszym asortymencie znalazły się części zamienne do kotłów kondensacyjnych oraz pieców gazowych firmy Termet. Wśród nich znajdziesz m.in. czujniki przepływu wody użytkowej, które zostały opisane w tej kategorii.

Części zamienne Termet - czujniki przepływu wody użytkowej

Polska firma działa na rodzimym rynku od wielu lat i jest jednym z największych producentów urządzeń grzewczych. Wśród nich możemy wyróżnić rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii, a także różnego rodzaju kotły, piece gazowe oraz podgrzewacze wody użytkowej. Termet nie ogranicza się jednak wyłącznie do tworzenia nowoczesnych urządzeń dla przemysłu oraz użytku domowego. W portfolio firmy znajdziemy również części zamienne do oferowanych kotłów i pieców gazowych czy też gazowych podgrzewaczy. Polskie przedsiębiorstwo stawia bowiem na wysoki poziom specjalizacji produkcji, co sprawia, że proponowane urządzenia i poszczególne podzespoły charakteryzują się niezawodnością oraz wysoką jakością. Komponenty, takie jak czujniki przepływu wody użytkowej, są w pełni bezpieczne i funkcjonalne, gdyż firma Termet przed wypuszczeniem części zamiennych sygnowanych własnym logo przeprowadza testy wytrzymałościowe w posiadanym laboratorium badawczym.

Czujniki przepływu wody użytkowej do kotłów kondensacyjnych

Chcesz samodzielnie dokonać naprawy domowego kotła kondensacyjnego? A może prowadzisz zakład, w którym serwisowane są piece gazowe? W tej kategorii znajdziesz czujniki przepływu wody niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu grzewczego. Te stosunkowo niewielkie części stanowią niezwykle istotny element dla pracy całego kotła kondensacyjnego. Czujniki sprawdzają bowiem, czy zachodzi przepływ wody użytkowej, a w przypadku jego uszkodzenia, następuje zatrzymanie funkcjonowania urządzenia aż do momentu jego wymiany na nowy komponent. W ofercie posiadamy m.in. części zamienne mocowane do koła na wewnętrzny gwint 3/4". Ważne, by połączyć go zgodnie ze wskazanym kierunkiem cyrkulacji cieczy. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów przygotowaliśmy komponenty dedykowane wielu modelom urządzeń stworzonym przez firmę Termet.

Czujniki przepływu wody użytkowej do pieców gazowych

W naszym asortymencie znajdziesz również części zamienne do rozwiązań grzewczych stosowanych w wielu gospodarstwach domowych. Prezentowane komponenty do pieców gazowych zostały opisane w bezpłatnych katalogach w formacie PDF, które można pobrać z naszej strony internetowej. W oparciu o pełną specyfikację produktową znacznie szybciej znajdziesz poszukiwaną przez Ciebie część zamienną.