W okresie 20-24.05.2024 sklep stacjonarny będzie zamknięty.
Zamówienia internetowe realizować będziemy od 27.05.2024
Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Termet / Części zamienne do kotłów / Przetworniki ciśnienia

Usunięcie awarii związanej z nieprawidłowym odczytem ciśnienia wody c.o. gwarantuje poprawę wydajności kotła gazowego. Nie bez przyczyny tak istotne jest, aby w razie problemów zastosować część zamienną dobrej jakości, a zatem pochodzącą od sprawdzonego dostawcy.

Jeśli pojawiły się nieścisłości w prawidłowym odczycie wartości z pieca (na przykład czujnik przestał prawidłowo interpretować wartość ciśnienia wody c.o.), należy zastanowić się nad przeprowadzeniem prac serwisowych i zaproponować wymianę przetwornika. Choć zwykle urządzenia tego rodzaju należą do dość trwałych oraz wysoce wydajnych, z czasem mogą ulec zużyciu. I właśnie dlatego nie mogło zabraknąć ich w ofercie naszego sklepu.

Dobrej jakości części zamienne do kotłów gazowych

Zapewniamy dostęp do przetworników firmy Termet, które przeznaczone są do stosowania w piecach gazowych popularnych producentów urządzeń grzewczych. Wystarczy wybrać interesujących Państwa produkt, aby sprawdzić, w którym modelu można zastosować przetworniki ciśnienia do kotłów gazowych. Podczas kompletowania asortymentu zadbaliśmy o to, aby były to elementy o jak najbardziej uniwersalnym zastosowaniu, dostępne w korzystnej cenie i od zaufanego dostawcy.

Nie wiedzą Państwo, który przetwornik do pieca gazowego wybrać? Zachęcamy do skorzystania z naszego fachowego wsparcia w tym zakresie. Służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego produktu. Podczas rozmowy możemy ocenić też stopień awarii kotła i tej postawie zaproponować zakup rekomendowanej części zamiennej.

Przetworniki ciśnienia do pieców gazowych od Termet

Kiedy wiadomo, że doszło do uszkodzenia części odpowiedzialnej za odczytywanie ciśnienia wody c.o.? Sygnałem powinno być m.in. wyłączenie palnika, a następnie spowolnienie pracy pompy w kotle. W zależności od modelu można przyuważyć również miganie czerwonej diody lub wyświetlenie się określonego symbolu przypisanego do typu pieca. Każdą taką nieprawidłowość należy niezwłocznie zgłosić do serwisu, aby podjąć działania naprawcze.