Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Elastyczne przewody do gazu / Przewód gazowy z dwoma nakrętkami obrotowymi G½”

Paliwo gazowe wymaga odpowiednich warunków eksploatacji, a także stosowania akcesoriów, dzięki którym możliwe będzie w pełni bezpieczne i efektywne korzystanie z niego. Sklep internetowy mag-gaz.pl pozwala zaopatrywać się w wysokiej jakości przewody gazowe. Są one wykonane ze starannie dobranych materiałów i spełniają wszelkie obowiązujące w Polsce normy, w tym normę PN-EN 14800 - typ 1 odnoszącą się do przewodów z nieograniczonym polem zaginania.

Elastyczne przewody do gazu z nakrętkami obrotowymi G 1/2 w niskich cenach

Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego przewodu, który sprawdzi się w instalacjach o charakterze komercyjnym, a także do użytku prywatnego. Zapewniamy atrakcyjny cennik na rozwiązania renomowanej marki Profitor. To jeden z rynkowych liderów w zakresie projektowania oraz produkcji przewodów gazowych o świetnych właściwościach użytkowych. W tym przypadku polecamy przewód z dwustronnie montowaną nakrętką G 1/2 zgodną z normą PN-EN ISO 228-1.

Solidność i wszechstronność zastosowań

Oferowane w sprzedaży elastyczne przewody do gazu z nakrętkami obrotowymi G 1/2 mogą być użytkowane w miejscach spełniających normy przeciwpożarowe. Specjalna konstrukcja sprawia, że zostaje wyeliminowane ryzyko skręcania przewodów w związku z błędami w montażu. Zawsze zachowują one pełną drożność. W razie potrzeby można dokręcić do nich odpowiednią kształtkę, dzięki czemu sprawdzają się w różnorodnych sytuacjach montażowych. Wystarczy złożyć zamówienie na mag-gaz.pl i czekać na dostawę.