W okresie 20-24.05.2024 sklep stacjonarny będzie zamknięty.
Zamówienia internetowe realizować będziemy od 27.05.2024
Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

W pewnych sytuacjach przydatne są rozciągliwe przewody do gazu. Stanowią one nowoczesną propozycję i są coraz powszechniej stosowane w ramach prac nad instalacjami gazowymi w pomieszczeniach mieszkalnych, w przemyśle czy w obiektach handlowo-usługowych. Nasz sklep internetowy mag-gaz.pl poleca rozwiązania marki CONGAS znanej z innowacyjności oraz najwyższej jakości. Za ich pomocą można podłączać piece i bojlery, nagrzewnice, jak również kotły CO zasilane paliwem gazowym.

Najlepsze elastyczne przewody do gazu w świetnych cenach

Oferowane modele przewodów są wykonane z najwyższej klasy stali kwasoodpornej AISI 316 L. Przewody można kształtować i rozciągać w zakresie do 100%. To dobra wiadomość dla instalatorów, których działania można znacznie skrócić i ułatwić. Harmonijkowa budowa przewodów decyduje o ich odporności na drgania dwojakiego pochodzenia – wynikające z pracy urządzeń grzewczych, jak też normalnego użytkowania linii przesyłowej. Korzystny cennik to kolejny walor tej propozycji.

Profesjonalne akcesoria dla specjalistów

Nasza oferta jest skierowana do nabywców indywidualnych, jak również przedsiębiorstw zajmujących się wykonywaniem prac związanych z instalacjami gazowymi. Rozciągliwe przewody do gazu są w tym momencie jednymi z najchętniej wybieranych w kontekście montażu urządzeń zasilanych paliwem gazowym. Ich uniwersalność i łatwość stosowania powodują, że stały się cenioną alternatywą dla innych typów połączeń starszej generacji. Wystarczy je zamówić i czekać na dostawę.