Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Elastyczne przewody do gazu / Szybkozłącze z końcówką stałą z gwintem wewnętrznym 1/2

Solidnie i profesjonalnie wykonana instalacja gazowa musi spełniać konkretne wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Oznacza to, że należy korzystać z odpowiednich akcesoriów montażowych. Zaliczają się do nich elastyczne przewody do gazu z gwintem wewnętrznym 1/2. Są one wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej w dodatkowym oplocie drucianym i z powłoką ochronną z PCV. Budowa podwyższa standardy bezpieczeństwa, zapewniając odcięcie dopływu gazu w razie odłączenia przewodu z szybkozłączem.

Wytrzymałe szybkozłącze do gazu z końcówką stałą – u nas najtaniej

Nasz sklep online mag-gaz.pl zapewnia szybką realizację zamówień, a także wyjątkowo atrakcyjne cenniki. Oferowane produkty pochodzą od firmy Profitor – jednego z najbardziej szanowanych wytwórców akcesoriów gazowych. Zawory szybkozłączy są zgodne z normą PN-EN 15069, natomiast zintegrowane przewody z normą PN-EN 14800. Przesądza to o ich legalności i możliwości swobodnego stosowania w różnych warunkach.

Akcesoria w sam raz dla fachowców

Rekomendowane produkty pozwalają na wykonywanie prac instalacyjnych związanych z gazem użytkowym w obiektach mieszkalnych oraz w miejscach prowadzenia działalności wymagającej spalania paliwa gazowego. Wszystkie elastyczne przewody do gazu z gwintem wewnętrznym 1/2 z asortymentu spełniają wymagania przeciwpożarowe. Mogą być poddane ekspozycji na temperaturę do 650 stopni Celsjusza przez 30 minut. Zainteresowani nabyciem elementów mogą składać zamówienia na mag-gaz.pl z gwarancją sprawnej dostawy.