Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Gazowe podgrzewacze wody / Pojemnościowe

SGA MICRO X EE 45 L

SGA MICRO X EE 45 L

Ariston
2888,00 zł  

Wydajne, proste w obsłudze i niedrogie w utrzymaniu. Pojemnościowe, gazowe podgrzewacze wody prezentowane w tej kategorii są rozwiązaniem bardzo praktycznym w zakresie magazynowania i dostarczania c.w.u., o czym przekonało się już wielu naszych Klientów.

Podgrzewacze gazowe - c.w.u. na wyciągnięcie ręki

Wybór bojlera o optymalnych parametrach to kluczowa kwestia dla właścicieli budynków mieszkalnych zlokalizowanych w miejscach, w których nie ma możliwości podpięcia się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Decydując się na jedno z wielu dostępnych na rynku rozwiązań, należy szczególną uwagę zwrócić na pojemność. Musi ona bowiem być na tyle duża, aby osoby korzystające z bojlera nie musiały martwić się o brak c.w.u. Z taką właśnie myślą opracowano dostępne w naszej ofercie, pionowe modele pojemnościowe. Ich największym atutem jest fakt, że działają bez zasilania elektrycznego, stąd koszty ich eksploatacji są zdecydowanie niższe.

Pojemnościowe podgrzewacze wody - małogabarytowe urządzenia gazowe

Proponowany przez nas sprzęt wyróżnia się przede wszystkim wygodą użytkowania. Bojlery tego typu instalowane są m.in. w kuchniach, ułatwiając codzienne funkcjonowanie. Są chętnie wybierane nie tylko z uwagi na wydajność, ale również ze względu na swoje gabaryty oraz kształt pozwalający na montaż w ograniczonej przestrzeni. Te estetycznie prezentujące się, emaliowane zbiorniki nie tylko zaopatrzone zostały w odpowiednie zabezpieczenia, ale też wyróżniają się niskim poziomem emisji NOx.

Gazowe podgrzewacze wody - bojlery w ofercie sprawdzonego dystrybutora

Poszukując idealnego rozwiązania do kuchni, które zapewni odpowiednią ilość ciepłej wody, zdecydowanie warto przyjrzeć się dostępnym w naszej ofercie propozycjom. Pojemnościowe podgrzewacze wody na gaz to opcja, która doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu oraz nie generuje wysokich kosztów związanych z eksploatacją. Co jednak najważniejsze, są to urządzenia bardzo wydajne i o niewielkich rozmiarach, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty oraz zapraszamy do złożenia zamówienia.