Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Kuchenki gazowe i elektryczne / Turystyczne gazowe

Kuchenki turystyczne, mini kuchenki gazowe

Poręczna mini kuchenka na gaz może uratować cały wyjazd. Znajdziesz tu kuchenki na kartusz idealne do domków letniskowych, a także przenośne palniki świetne do samochodu czy na biwak.

Kuchenki gazowe turystyczne

Stwórz przytulną kuchnię w szałasie lub domku na wsi. Wystarczy, że zaopatrzysz się wcześniej w butlę gazową i dokupisz przenośną kuchenkę turystyczną. Na dwu-, trzy- lub czteropalnikowej możesz gotować tak samo, jak na domowej kuchence, tworząc w plenerze wyszukane potrawy czy przygotowując ciepłe napoje. Do jej największych plusów należą:

  • Cena – podłączenie prądu czy gazu może być drogie i trwać kilka miesięcy, podczas gdy taką kuchenkę kupisz od ręki już za ok. 100 złotych.
  • Kompaktowość – najmniejsze rodzaje kuchenek turystycznych nie zajmują dużo miejsca. Można je ustawić na taborecie czy stole w dowolnym miejscu.
  • Mobilność – kuchenkę łatwo przeniesiesz w razie potrzeby na nowe miejsce

Kuchenki gazowe na kartusz

Jeśli butla gazowa wydaje się zbyt ciężka, można wybrać kuchenkę gazową na kartusz. Wystarczy dokupić lekkie, wymienne wkłady, by w dowolnej chwili móc na niej gotować. Tu zaletą jest banalnie prosty montaż i niska cena. Dzięki takiej kuchence będziesz mógł zacząć gotować od razu po przyjeździe na biwak czy do nowego domu.

Mini kuchenki na gaz przenośne

Powodzenie wyprawy czy biwaku zależy od odpowiedniego przygotowania i sprzętu. Deszczowy poranek nad jeziorem czy w namiocie można łatwo uratować, jeśli pod ręką jest przenośna kuchenka na gaz. Można na niej zrobić poranną kawę lub podgrzać jedzenie. Jednopalnikowe kuchenki gazowe tego typu można schować nawet do plecaka. Powinny też być obowiązkowym wyposażeniem każdego auta czy domku letniskowego, bo nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Taka przenośna kuchenka to świetny prezent dla harcerza czy młodego poszukiwacza przygód.