Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Monozłącza / Monozłącza-Kolumny PE/Stal-Taśmy ostrzegawcze / Naścienne, Blokowe, Szafkowe

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wybór monozłączy gazowych oraz kątowych, blokowych i szafkowych uchwytów gazomierzy. Dysponujemy wieloma rodzajami tego typu stelaży i akcesoriów, dzięki czemu można u nas znaleźć produkt dostosowany do różnych potrzeb naszych klientów. W naszym asortymencie przeważają części o rozstawie wynoszącym 130 mm, wykonane z wytrzymałej stali galwanizowanej. To sprawdzone, wytrzymałe wyroby, po które z chęcią sięgają specjaliści.

Uchwyty gazomierzy - kątowe, blokowe i szafkowe

Proponowane w naszym sklepie części doskonale sprawdzą się w instalacjach naściennych i szafkowych oraz w montażu węzłów redukcyjno-pomiarowych. Pośród zalet z ich stosowania należy wymienić zminimalizowanie naprężeń montażowych, które mogą prowadzić do uszkodzeń instalacji. Zapewniają również wymagany rozstaw osi. Przede wszystkim znacznie ułatwiają bezproblemowy montaż urządzenia.

Jednym z najważniejszych parametrów monozłączy jest średnica wejścia i wyjścia. Dokładne dane dotyczące gwintów znajdą Państwo po wejściu na podstronę wybranej części - zachęcamy do dokładnego zapoznania się z parametrami celem wybrania modelu pasującego do instalowanej obudowy. Nie bez znaczenia są też walory estetyczne oraz funkcjonalność wynikająca z korzystania ze stelaży oraz uchwytów kątowych, blokowych i szafkowych.

Sprawdzone stelaże blokowe i kątowe oraz monozłącza gazowe

Bezpieczeństwo części wchodzących w skład skrzynki gazowej to nasz priorytet. Na asortyment sklepu internetowego składają się zatem monozłącza i uchwyty atestowane, odpowiednie do instalacji znajdujących się w wielu polskich domach i budynkach użytku publicznego. Duże doświadczenie w branży sprawia, że możemy Państwu zaoferować solidne wyroby w korzystnych cenach. Monozłącza, uchwyty kątowe, blokowe i szafkowe dostępne są od ręki - po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia szybko wyślemy wybraną część do klienta. Zapraszamy również do sprawdzenia innych części i elementów zamiennych do różnych instalacji.