Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Skrzynki do gazu i drzwi gazowe / Kluczyki, naklejki do szafek

Jako profesjonalny sklep z produktami i akcesoriami gazowniczymi oferujemy naszym Klientom szeroki dostęp do gamy różnorodnych produktów do montażu instalacji, zabezpieczania jej oraz ułatwiających jej konserwację. Pośród nich znajdziecie Państwo m.in. kluczyki trójkątne i kłódki energetyczne do szafek gazowych oraz elektrycznych, dzięki którym w szybki i łatwy sposób uzyskacie dostęp do licznika bądź zaworu głównego.

Klucze do skrzynek elektrycznych i gazowych

Dostęp do skrzynek gazowych oraz elektrycznych powinni mieć zarządcy budynku, a w przypadku zabudowy jednorodzinnej właściciele posesji, a według niektórych prawnych interpretacji, także dostawcy surowca. Szybki wgląd w skrzynkę może mieć duże znaczenie w przypadku ewentualnej awarii, np. kiedy zajdzie konieczność przykręcenia głównego zaworu i odcięcia dopływu paliwa - wówczas otworzenie szafki przez służby lub pracowników pogotowia energetycznego może okazać się kluczowe dla uniknięcia poważniejszej usterki. Dostęp do szafki z instalacją będzie także niezbędny w trakcie spisywania liczników znajdujących się za obudową.

Standardowo do odkręcenia śrub w skrzynce gazowej bądź elektrycznej będzie nam potrzebny zwykły śrubokręt bądź trójkątny klucz. Polecane przez nas akcesoria do otwierania skrzynek typu trójkątnego umożliwiają szybkie otwarcie szafki.

Szybki dostęp do zaworu i licznika, czyli klucze do skrzynek trójkątne

Przygotowane przez nas kluczyki do szafek gazowych i elektrycznych występują w różnych rozmiarach i odpowiadają standardowym parametrom śrub. Występują we wspomnianej już wersji trójkątnej i motylkowej. Dla osób, które zawiadują kilkoma skrzynkami elektrycznymi i energetycznymi jednocześnie polecimy natomiast nasz uniwersalny klucz, na który składa się aż dziesięć różnych elementów. Ten typ akcesoriów polecamy profesjonalistom – pracownikom zakładów energetycznych i dostawców paliwa, którzy każdego dnia mają do czynienia z różnymi modelami instalacji. Trójkątne i uniwersalne akcesoria do otwierania zostały wykonane z chromowanego odlewu cynkowego.

Kłódki energetyczne do szafek

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo nie tylko wybór narzędzi do otwierania, ale i zabezpieczania szafek gazowych czy elektrycznych, takich jak kłódki energetyczne. Na co dzień stanowią one skuteczne zabezpieczenie przed niepowołanymi do obsługiwania skrzynek elektrycznych osobami, a także dziećmi, które powodowane ciekawością mogłyby zechcieć do nich zaglądać. Kłódki energetyczne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie korodują i są estetyczne. Ich profilowany kształt został stworzony z myślą o trudno dostępnych miejscach. Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup kłódki energetycznej do zestawu dołączymy także kluczyk typu trójkątnego. Dostępne u nas kłódki są ponadto ocynkowane i łatwe w użyciu.

Trójkątne i uniwersalne narzędzia oraz niezawodne kłódki. Podpowiadamy, co wybrać i dzielimy się wiedzą

Zachęcamy Państwa do kontaktu – jako profesjonalny sklep gazowniczy staramy się wspierać naszych Klientów, służąc radą i pomocą przy wyborze odpowiednich akcesoriów i kłódek do instalacji.