Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Plastykowe / Skrzynki do gazu i drzwi gazowe / Szafki gazowe naścienne i wolnostojące (z plecami)

Szafki gazowe naścienne i wolnostojące to podstawowy element każdej instalacji gazowej. Stosowane w celu zabezpieczenia gazomierza, zaworu oraz licznika przed niszczącym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zmieniające się warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Skrzynka naścienna, wolnostojąca, z plecami najczęściej montowana jest w odległości nie większej niż 10 metrów od budynku, np. w linii ogrodzenia. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór tanich i niezawodnych produktów.

Skrzynki gazowe - naścienne, wolnostojące, z plecami

Produkty przez nas oferowane wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Do ich produkcji używamy m.in. wysokiej klasy polipropylenu. Jest to materiał, który ochrania całą konstrukcję przed niszczącym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu wyróżnia je wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto skrzynki gazowe naścienne, wolnostojące, z plecami zostały zabezpieczone materiałami odpornymi na promieniowanie UV. Skrzynki do gazu Oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Dzięki temu nasi Klienci mogą wybrać wyrób w pełni dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Ponadto, niektóre z produktów dostępne są w kilku różnych wersjach kolorystycznych, np. beżowe, brązowe, popielate czy grafitowe, a także tradycyjne żółte. Pozwala to dobrać odpowiedni model, który idealnie dopasuje się do elewacji budynku lub aranżacji przydomowej. Szeroki wybór skrzynek gazowych W naszym asortymencie oferujemy kilka różnych modeli. Jeden z nich posiada wywiercone otwory, które umożliwiają montaż na słupkach za pomocą specjalnego zestawu montażowego, z kolei inne mają płaski spód, który pozwala na montaż na murku lub postumencie. Najpopularniejsze z nich to naścienne oraz wolnostojące. Naścienna montowana jest bezpośrednio na elewacji (pozbawiona tylnej ścianki). Z kolei wolnostojąca jest konstrukcji zamkniętej i można ją zamontować na słupkach oraz postumentach. W naszej ofercie znajduje się również obudowa zamknięta do montażu na granicy płotu. Oferujemy także modele, które posiadają laminowany stelaż służący do zamocowania uchwytów.

Wysokiej jakości wykonanie - skrzynki gazowe - naścienne, wolnostojące, z plecami

Każda nasza skrzynka gazowa naścienna, wolnostojąca, z plecami wykonana została ze starannie wyselekcjonowanych, specjalistycznych materiałów, które zabezpieczają konstrukcję przed blaknięciem. Ponadto podczas ich produkcji trzymaliśmy się uznanych norm. Oferowane przez nas produkty są odpowiednio oznaczone, na każdym z nich widnieje dobrze czytelny i duży napis “GAZ” oraz numer kontaktowy do stosownych służb. Funkcjonalne skrzynki do gazu - naścienne, wolnostojące, z plecami Oferowane przez nas produkty dostępne są w szerokim zakresie cenowym. Z powodzeniem stosuje się je zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i komercyjnej. Często spotkać je można w domach, a także budynkach użyteczności publicznej oraz zakładach pracy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących m.in. specyfikacji technicznej oferowanych przez nas produktów zachęcamy do kontaktu.