Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Skrzynki do gazu i drzwi gazowe / Podstawa pod skrzynkę gazową

Prawidłowe wykonanie instalacji gazowej z punktu widzenia bezpieczeństwa oraz sprawnego przesyłania energii jest koniecznością. To także wymóg, jaki narzuca na właścicieli budynków i obiektów usługowych ustawodawca. Klientom naszego sklepu specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań gazowniczych polecamy wyposażenie, które zapewni sprawne i zgodne z przepisami korzystanie z sieci. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć m.in. praktycznych podstaw: stojaków i postumentów ze stali pod skrzynki gazowe.

Plastikowe skrzynki gazowe wnękowe - doskonały design

Stojak i postument stalowy do konstrukcji wolnostojących

Polecane przez nas akcesoria i podstawy są częścią wyposażenia skrzynek wolnostojących, które znajdują się zazwyczaj na zewnątrz budynków, często na linii ogrodzenia tak, żeby w razie potrzeby pracownicy gazowni lub służb mieli łatwy dostęp do kurka lub licznika. Przepisy stanowią, że ta część instalacji musi być zlokalizowana w odległości nieprzekraczającej 10 metrów od zasilanego obiektu. Wyjątkiem jest tu zabudowa jednorodzinna czy zagrodowa. Skrzynki gazowe z zaworem głównym najczęściej są montowane na podstawach, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Plastikowe skrzynki gazowe wnękowe - doskonały design

Podstawa stalowa pod skrzynki gazowe

Podstawy, w tym stojaki stalowe oraz postumenty, wzmacniają całą konstrukcję i stabilizują ją. Polecane przez nas produkty gazownicze wykonane są z materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne, nieulegających korozji oraz gwarantujących estetyczny wygląd instalacji wraz z kurkiem. Dla naszych klientów przygotowaliśmy aż dziewięć różnych modeli stojaków stalowych oraz postumentów różniących się między sobą tworzywem, z którego są wykonane, wysokością i innymi parametrami. Wszystkie je jednak łączy solidne wykonanie oraz wysoka funkcjonalność. Dzięki urozmaiconej ofercie będziecie Państwo mogli znaleźć model podstawy, który z łatwością dopasujecie do skrzynki. Przy wybieraniu odpowiedniego stojaka stalowego czy postumentu należy zwrócić uwagę na wymiar dna szafki – znajomość tego wymiaru ułatwi nam dokonanie udanego zakupu.

W naszym sklepie nabędziecie Państwo stojak stalowy pod skrzynki w wersji pojedynczej oraz podwójnej w wersji z jedną bądź dwiema nogami. Ten rodzaj podstawy z tworzywa pod skrzynkę pokryty jest specjalną farbą, dzięki której produkt nie niszczeje na słońcu, deszczu, mrozie czy wietrze. Kolejna grupa produktów z tej kategorii podstaw, czyli postumenty pod konstrukcje z zaworem głównym, wykonane są z materiałów wyposażonych w specjalne filtry UV. Dodatkową zaletą proponowanych przez nas postumentów polskiego producenta KEN-SYSTEM jest możliwość dopasowania koloru do skrzynki tak, żeby cała konstrukcja była spójna i nie miała negatywnego wpływu na ogólny wygląd otoczenia domu czy budynku. Starannie dobrane przez nas produkty i akcesoria do instalacji gazowych są także łatwe w konserwacji.

Plastikowe skrzynki gazowe wnękowe - doskonały design

Stojak stalowy czy postument?

Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w wyborze najlepszego wariantu i odpowiedzą na wszystkie pytania. Na życzenie Klientów pomagamy także w montażu stojaków stalowych i innych akcesoriów, dzięki czemu nasza oferta jest jeszcze bardziej kompleksowa.