W okresie 20-24.05.2024 sklep stacjonarny będzie zamknięty.
Zamówienia internetowe realizować będziemy od 27.05.2024
Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Systemy i artykuły instalacyjne / Kształtki instalacyjne

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych akcesoriów instalacyjnych. Oferta sklepu internetowego to między innymi kształtki instalacyjne. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Prezentowane akcesoria są wykorzystywane w armaturze gazowej, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi oraz wykonaniem z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonej działalności oferujemy wszelkiego rodzaju redukcję instalacyjne. Stosuje się ją w połączeniach rurowych przy instalacjach wodociągowych, gazowych, parowych oraz grzewczych. Produkt może być wykorzystywany zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Oprócz tego oferujemy także bardziej rozbudowane kształtki. Propozycja sklepu internetowego to między innymi podwójny kurek gazowy 1/2. Pozwala on na niezależne zasilenie dwóch urządzeń z jednej instalacji gazowej.

Sporym zainteresowaniem klientów naszego sklepu internetowego cieszą się elementy, takie jak kolano oraz nypel mosiężny. Ich jakościowe i bardzo wytrzymałe gwinty zapewniają stabilne działanie całej instalacji bez ryzyka powstania przecieków i nieszczelności. Oprócz tego w ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona o kolano, którego specjalne łapy umożliwiają przymocowanie całej instalacji do stabilnej konstrukcji lub podłoża. Tego typu kształtki są polecane przede wszystkim w przypadku bardzo rozbudowanej armatury.

Postaw na wysoką jakość wykonania!

Armatura gazowa powinna odznaczać się niezawodnym działaniem, a takowe zapewniają wyłącznie jakościowe i bardzo wytrzymałem podzespoły. Wiele kształtek dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego jest wykonanych z mosiądzu, co sprawia, że są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy też wysokie ciśnienie. Nie ma przeciwwskazań, aby kształtki były montowane wraz ze specjalnymi uszczelkami, których zadaniem będzie zapewnienie całej instalacji jeszcze większego stopnia szczelności i funkcjonalności.

Oferta sklepu internetowego to także przedłużki mosiężne. Są one dostępne w wielu rozmiarach, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Oprócz tego propozycja firmy to także nypel o długości 10 centymetrów. Jest on przydatny przede wszystkim do połączenia ze sobą rur o zróżnicowanej średnicy. W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona o kształtki, takie jak trójniki mosiężne. Pozwalają one na znaczną rozbudowę funkcjonalności całej instalacji gazowej i nie tylko.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka propozycja sklepu internetowego dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania kształtek.