Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Kształtki instalacyjne / Systemy i artykuły instalacyjne / Mosiężne

Domeną naszej firmy jest dostarczanie znakomitej jakości produktów, które znajdują swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Propozycja sklepu internetowego to między innymi kształtki instalacyjne mosiężne. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałego materiału, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Kształtki instalacyjne mosiężne - postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi kolano mosiężne. Jest ono dostępne w wielu rozmiarach oraz konfiguracjach, co sprawia, że każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejszy model dla swoich potrzeb. Dysponujemy akcesoriami w rozmiarze ½ cala, ¾ cala czy też 1 cal. Oprócz tego oferta firmy to także podwójny kurek gazowy. Służy on do otwierania oraz zamykania obiegu gazu wewnątrz instalacji. Dwa kurki powodują, że akcesorium może w sposób niezależny zasilać dwa urządzenia z jednej instalacji gazowej. Produkt jest odporny na wilgoć oraz wysokie ciśnienie, co sprawia, że może być w sposób bezpieczny użytkowany nawet przez długi czas.

Szeroka oferta kształtek

Propozycja sklepu internetowego to także kolano mosiężne z łapami. Znajduje ono swoje zastosowanie przede wszystkim w dużych instalacjach, gdzie poszczególne akcesoria powinny być przytwierdzone do stabilnego elementu konstrukcyjnego. Oprócz tego sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się nyple. Stosuje się je w celu połączenia dwóch elementów rurowych posiadających gwint wewnętrzny. Posiadamy nyple redukcyjne, które są dostępne w wielu rozmiarach. Odpowiednio wyprofilowany gwint kształtek zabezpiecza akcesoria przed okręcaniem lub poluzowywaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych kształtek dla swoich potrzeb. Mosiądz, z którego zostały stworzone prezentowane podzespoły odznacza się wieloma walorami, takimi jak wytrzymałość, twardość, a także odporność na korozję. Wszystko to powoduje, że materiały z niego wykonane charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi.