Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Systemy i artykuły instalacyjne / Zaciskowy system Viega Profipress G gaz

Jesteśmy firmą usługowo-handlową oferującą szeroki wybór artykułów instalacyjnych do systemów gazowych. Polecane przez nas produkty to artykuły spełniające wszelkie normy oraz takie, które są gwarancją niezawodności i najwyższej jakości. Pośród naszego bogatego asortymentu nie mogło zabraknąć m.in. systemu zaciskowego Profipress G gaz renomowanej marki Viega.

System zaciskowy Profipress G gaz

Technika zaciskowa, którą dawniej wykorzystywano do łączenia w instalacjach wodociągowych, grzewczych czy przemysłowych od wielu lat służy także w gazownictwie i jest stosowana w celu podniesienia bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo Viega, będące światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań instalacyjnych i z którym współpracujemy, oferuje sprawdzone systemy Profipress G gaz, w skład których wchodzą różnego rodzaju kształtki, kolana, trójniki oraz łuki.

Artykuły instalacyjne Viega zanim trafiają do dystrybucji przechodzą szczegółowe teksty wytrzymałościowe, których zadaniem jest potwierdzenie ich właściwości. Systemy zaciskowe Profipress G gaz są sprawdzane m.in. w niskich temperaturach – w ten sposób kontrolerzy ustalają, czy produkty dobrze zniosą nie tylko pracę w codziennych, ale i ekstremalnych warunkach. Nie bez znaczenia pozostają także materiały, z których powstają artykuły instalacyjne Viega. Są to surowce wysokogatunkowe m.in. z brązu oraz miedzi. Artykuły zaciskowe Profipress G gaz z tych właśnie materiałów znajdziecie Państwo w naszym sklepie z kształtkami oraz trójnikami.

Produkty Viega to także estetyczny wygląd i łatwy montaż. Ze względu na to, że poszczególnych elementów systemu zaciskowego nie trzeba ze sobą lutować, instalacja przebiega szybko i bezproblemowo. Konstrukcje Profipress G gaz są także niezwykle szczelne, co również jest nie bez znaczenia w kontekście bezpieczeństwa, a także ergonomii przedsięwzięcia.

System zaciskowy Viega

Oferowane przez nas ksztatki, trójnik, kolana oraz łuki występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do pozostałych elementów systemu zaciskowego. W razie wątpliwości nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą i pomogą Państwu dobrać idealnie dopasowane części. Nasz asortyment obejmuje aż kilkadziesiąt różnych wariantów elementów systemu zaciskowego Profipress G gaz.

Produkty doświadczonej marki to gwarancja bezpieczeństwa

Firma Viega, której produkty weszły do naszej oferty, posiada bogatą tradycję. Jej początki sięgają 1899 roku, kiedy Franz-Anselm Viegener założył przedsiębiorstwo rodzinne. Najpierw przedsiębiorstwo specjalizowało się w wytwarzaniu armatury dla browarów. Viega szybko jednak przestawiła się na produkcję artykułów instalacyjnych z miedzi i tworzyw sztucznych, a dzięki doskonaleniu technik wytwarzania, poszerzaniu zaplecza i współpracę z najlepszymi laboratoriami, marka wypracowała sobie pozycję światowego lidera.

Produkty Profipress G gaz to doskonałe artykuły, które są cenione przez profesjonalistów. Do naszego sklepu trafiają jedynie wyselekcjonowane i sprawdzone elementy instalacyjne, które możemy z czystym sumieniem polecić klientom. Zachęcamy do przeglądania naszej oferty i składania zamówień.