Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Zaciskowy system Viega Profipress G gaz / Systemy i artykuły instalacyjne / Trójniki

Niekiedy przy tworzeniu instalacji potrzebne są trójniki do gazu. Zamiast kupować przypadkowe produkty, lepiej sięgnąć po komponenty sprawdzone, wykonane przez cenioną firmę. W naszym sklepie internetowym oferujemy rozwiązania zaciskowe Profipress G marki Viega.

Trójniki zaciskowe Viega - jakość w niskiej cenie

Proponujemy Państwu niezawodne rozwiązania do rur miedzianych niemieckiej firmy Viega, czyli światowego lidera, jeśli chodzi o dostarczanie techniki instalacyjnej. W ofercie znajdują się trójniki gazowe o średnicy od 12 do 35 mm - dzięki tak szerokiemu wyborowi bez problemu uda się dopasować właściwy element do istniejącej/tworzonej instalacji. Wykonano je z najlepszej gatunkowo miedzi, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Metal ten jest odporny na działanie zmiennych temperatur (zakres od -20 do +70°C) i wysokie ciśnienie, a także promieniowanie UV. Złączki proponowane przez niemieckiego producenta posiadają cylindryczną prowadnicę rury, są zaprasowywane przed i za gniazdem elementu uszczelniającego, więc połączenie jest niezwykle trwałe. Trójniki mogą być wykorzystywane w instalacjach gazu technicznego, w tym również sprężonego powietrza, suchego dwutlenku węgla, argonu i azotu. Nadają się do montażu natynkowego, podtynkowego, w przewodach rozprowadzających oraz pionach technicznych.

System zaciskowy Viega

System Profipress G gaz zrewolucjonizował branżę sanitarną w latach 90. XX wieku i do tej pory nie wynaleziono dla niego konkurencji. To alternatywa dla spawania. Dzięki użyciu złączek można stworzyć trwałe połączenie bez konieczności używania otwartego płomienia, lutu czy topnika, co redukuje czas potrzebny na dokończenie zlecenia. Łatwość montażu to nie jedyna zaleta artykułów zaciskowych Viega. Umożliwiają one też bezpieczne wykonanie instalacji w miejscach szczególnie zagrożonych wybuchem czy pożarem. Złączki przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą ścisłe kontrole. Zaciskowe trójniki gazowe posiadają certyfikat DVGW, co potwierdza ich najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi normami.