Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Zaciskowy system Viega Profipress G gaz / Systemy i artykuły instalacyjne / Mufy gaz

MUFA 18 Z SC GAZ VIEGA

MUFA 18 Z SC GAZ VIEGA

Viega
17,00 zł  
MUFA 28 Z SC GAZ VIEGA

MUFA 28 Z SC GAZ VIEGA

Viega
35,68 zł  
MUFA 15 Z SC GAZ VIEGA

MUFA 15 Z SC GAZ VIEGA

Viega
15,65 zł  

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do montowania instalacji gazowych. W tej kategorii dostępne są mufy zaciskowe Viega, które dostarczamy w atrakcyjnie dobrych cenach. Są to akcesoria solidne, a jednocześnie cechujące się wysoką precyzją wykonania. Co więcej, wyprodukowano je z wytrzymałych, odpornych na działanie wielu negatywnych czynników, materiałów. Doskonale więc będą służyć jako ogranicznik przepływu gazu w instalacji.

Mufy gazowe - zaciskowe elementy instalacji

Akcesoria z tej kategorii w szczególności polecamy fachowcom, którzy zawodowo zajmują się montowaniem instalacji. W ofercie zaciskowe mufy do gazu Viega, dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz znaleźć takie, które będą dostosowane idealnie do projektowanego przez Ciebie rurociągu. Dlaczego zaciskowe mufy gazowe są tak istotnym elementem każdej instalacji? Do ich zadań należy ograniczenie przepływu tego rodzaju paliwa, zabezpieczając tym samym przed jego wyciekiem. W domach stanowią więc istotną ochronę założoną na dany rurociąg.

Zaciskowe mufy Viega do instalacji w domu

W naszym sklepie online dla fachowców prezentujemy akcesoria producenta Viega. Jest to marka ceniona i popularna w tej branży, dlatego tez polecamy wyposażenie się w artykuły, które są produkowane przez tę firmę. Viega to jeden z czołowych producentów dostarczających bogaty wybór techniki instalacyjnej w Polsce. Jego produkty kupowane są chętnie przez prawdziwych zawodowców - zaufaj więc dotychczasowym zadowolonym klientom i również zdecyduj się na ich zakup.

Niezbędne wyposażenie każdego fachowca

Produkty z naszego sklepu internetowego to niezbędne wyposażenie każdego zawodowca, montera instalacji rurociągowych. Dostępne jest w bardzo dobrej cenie, a zarazem cechuje je solidność i precyzja wykonania. Możesz więc być pewny, że dzięki naszym akcesoriom, swoją pracę wykonasz porządnie. Nie czekaj, już teraz uzupełni swoje podstawowe wyposażenie o artykuły, jakie proponujemy w tej kategorii naszego sklepu.