Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Systemy i artykuły instalacyjne / Zawory kulowe do gazu

Prowadząc firmę usługowo-handlową musimy dbać o różnorodność oraz jakość naszego asortymentu. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe normy oraz zadowalały klientów poszukujących znakomitej jakości i niezawodności. Pośród oferowanych przez nas artykułów znalazły się m.in. zawory kulowe do gazu, będące obecnie jednymi z popularniejszych urządzeń w kategorii elementów odcinających i regulujących przepływ.

Zawory kulowe do gazu

Zawory kulowe to część instalacji o szerokim zastosowaniu, wykorzystywane w systemach centralnego ogrzewania czy w odprowadzających wodę. Te prezentowane przez nas służą do gazu i charakteryzują się znakomitymi właściwościami. Posiadają prostą konstrukcję oraz gwarantują najwyższą szczelność instalacji. Proponowane przez nas produkty z tej kategorii występują w wielu wariantach – dla naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście modeli urządzenia. Odwiedzając nasz sklep zaopatrzycie się Państwo m.in. w zawory kulowe do gazu typu motylek, podwójne, z prostym gwintem czy kątowe.

Zalety urządzeń odcinających przepływ

Armatura zaworowa, do której należą proponowane przez nas artykuły kulowe, to urządzenia gwarantujące szczelność i ułatwiające zarządzanie instalacją gazową. Ich budowa jest stosunkowo prosta. Tradycyjny kurek składa się z korpusu, dźwigni ręcznej, wałka zwrotnego oraz gniazda, w którym umieszczona jest kula. Zamknięcie zawory blokuje całkowicie przepływ i nie ulega rozszczelnieniu. Co więcej, produkty do odcinania przepływu, są łatwe w montażu, obsłudze i konserwacji, co czyni z nich pożądane urządzenia w instalacjach różnego typu. Zawory mogą także pracować w różnej temperaturze – od niskich do wysokich. Armatura gazowa musi być także zaprojektowana zgodnie z normami polskimi oraz unijnymi – każdy z naszych artykułów spełnia wymogi stawiane przed producentami urządzeń do instalacji.

Jak wybrać zawory gazowe?

Wybór odpowiedniego kurka kulowego może być utrudniony – w takiej sytuacji zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami, których wiedza oraz doświadczenie pozwalają na świadczenie usług z zakresu doradztwa. W razie wątpliwości chętnie pomożemy Państwu w doborze zaworu kulowego, który będzie najbardziej optymalny w przypadku Państwa systemu. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy Państwa również do przejrzenia specyfikacji poszczególnych urządzeń. Znajdą tam Państwo szczegółowe dane na temat parametrów, co pozwoli lepiej i łatwiej dopasować element do instalacji.

Profesjonalna pomoc oraz doradztwo

Jako eksperci od systemów gazowych polecamy Państwu także pozostałe produkty z naszego sklepu online oraz stacjonarnego. Nasza bogata oferta obejmuje także kotły oraz części zamienne do różnych urządzeń, podgrzewacze wody czy elastyczne przewody. Zajmujemy się także montażem poszczególnych urządzeń oraz elementów instalacji. Nasi fachowcy mogą więc wesprzeć Państwa w sposób kompleksowy. Zachęcamy do kontaktu, składania zamówień oraz skorzystania z naszych usług.