SKLEP STACJONARNY MAG-GAZ PRZENIESIONY NA OS.PIASTOWSKIE 76 POZNAŃ
TEL 503 537 820

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Artykuły gazowe Biawar

Artykuły gazowe Biawar

W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co niezbędne jest do stworzenia sprawnie działającego gazowego systemu grzewczego. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno urządzenia, jak i przeznaczone do nich artykuły dodatkowe, pochodziły od sprawdzonych dostawców. Z tego względu nie mogło obyć się bez współpracy z Biawar – producentem sprzętu grzewczego o dużej renomie i wieloletnim doświadczeniu w branży, dzięki któremu możemy zaopatrywać naszych klientów w najlepszej jakości urządzenia gazowe – niezawodne, nowoczesne i przystępne.

Urządzenia gazowe Biawar

W specjalnie utworzonej kategorii znajdą się rozwiązania polecane przez nas do modernizacji starego lub montażu nowego systemu do ogrzewania pomieszczeń. Naszym celem jest stałe poszerzanie propozycji o nowe produkty marki Biawar. Wystarczy śledzić nasze poczynania, aby zaopatrzyć się w nowoczesny sprzęt, w tym m.in. ogrzewacze elektryczne (przepływowe i zbiornikowe), zasobniki pionowe, zbiorniki buforowe, w tym liczne artykuły ułatwiające montaż oraz usprawniające działanie zastosowanych systemów grzewczych.

Artykuły producenta Biawar

Urządzenia i artykuły gazowe Biawar doskonalone są przez producenta od początku działalności, a zatem od 1968 roku. Wyspecjalizowany w tworzeniu przepływowych ogrzewaczy wody rozwijał działalności, proponując klientom coraz nowocześniejsze sposoby na ogrzewanie budynków mieszkalnych i przemysłowych. Obecnie firma może pochwalić się świetną znajomością branży oraz sporą rozpoznawalnością. Cieszymy się, że naszym własnym klientom może proponować rozwiązania pochodzące wprost od jednego z liderów na rynku urządzeń gazowych.

Klientów zainteresowanych zakupem produktów marki zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W razie braku konkretnego artykułu warto skontaktować się z nami – udzielimy wyczerpującej odpowiedzi. Każdy z nich został dokładnie opisany. Dostęp do jasno przedstawionej specyfikacji ułatwia wybór odpowiednich rozwiązań, które znajdą zastosowanie w systemach grzewczych montowanych w domach jednorodzinnych, zakładach pracy czy budynkach użyteczności publicznej.