Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Akcesoria na gaz propan-butan / Butle gazowe, redukcje, złączki

Asortyment sklepu Mag-Gaz obejmuje szeroki zakres akcesoriów gazowych – odpowiednich w odniesieniu do instalacji w domach, obiektach gastronomicznych, a także w warunkach turystycznych. Wysokiej jakości akcesoria na gaz mogą być stosowane w instalacjach zakładających podłączenie do sieci gazowej, jak też w sytuacjach, kiedy korzysta się z butli na propan-butan. Szeroki zakres dostępnych rozwiązań sprawia, że Klienci zawsze znajdują produkt odpowiadający ich potrzebom. Korzystne ceny stanowią dodatkowy walor naszych propozycji.

Doskonałe redukcje z najlepszych materiałów

Do produkcji wszystkich złączek, kolanek, trójników czy reduktorów z naszego katalogu wykorzystano starannie dobrane surowce, w tym gatunkowy mosiądz. Solidne wykonanie decyduje o trwałości każdego z artykułów, dzięki czemu można być pewnym bezproblemowej eksploatacji przez długi czas. Oferowane produkty spełniają wszelkie wymagania w zakresie norm krajowych i europejskich, co decyduje o bezpieczeństwie ich użytkowania.

Złączki, którym można zaufać

Firma Mag-Gaz zatrudnia specjalistów, którzy w razie potrzeby odpowiedzą na każde pytanie Klientów. Realizujemy także usługi montażowe, słynąc przy tym z solidności i krótkich terminów. Nabywcy znajdą u nas wszelkie akcesoria na butle gazowe, w tym na warianty turystyczne. Gama złączek, przełączników czy nypli gazowych zaspokoi potrzeby fachowców, wykonujących zlecenia instalacyjne według najwyższych standardów. Nasz sklep gwarantuje korzystną cenę i ekspresową realizację zamówień.