Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Akcesoria na gaz propan-butan / Palniki do lutowania, Palniki do papy

Oferujemy Klientom efektywne palniki na gaz, a także szeroką gamę akcesoriów dedykowanych tego rodzaju produktom. Sklep Mag-Gaz dostarcza rozwiązań niezbędnych do tego, aby wykorzystywać w bezpieczny sposób paliwo gazowe w różnych warunkach i pochodzące z odmiennych źródeł. W przypadku palników mowa o narzędziach znajdujących szereg zastosowań w pracach warsztatowych, dekarskich czy ślusarskich.

Węże gazowe oraz inne akcesoria od najlepszych producentów

Polecamy solidnie wykonane palniki do lutowania papy – stanowią one jeden ze standardowych elementów wyposażenia dekarzy. Pozwalają na sprawny i trwały montaż pap termozgrzewalnych na dachach budynków. Są łatwe w obsłudze i skuteczne. Za pomocą tych samych narzędzi można wykonywać także wiele innych zadań, takich jak lutowanie, opalanie, obkurczanie czy klejenie na ciepło. W asortymencie czekają również przewody gazowe ze zbrojeniem do palników.

Wszechstronny osprzęt gazowy w dobrych cenach

Sklep internetowy Mag-Gaz zapewnia swoim Klientom dostęp do najlepszych i niedrogich rozwiązań z zakresu palników na propan-butan oraz powiązanego z nimi wyposażenia. Nasadki o różnych parametrach czy wspomniane powyżej węże – osoby zainteresowane takimi produktami zawsze znajdą u nas odpowiednie artykuły. Nasi specjaliści odpowiedzą przy tym na wszelkie pytania odnośnie asortymentu. Zachęcamy nabywców do kontaktu i składania zamówień.