Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Części do kuchenek / Nakładki rusztu, klosz lampki piekarnika, żarówki, zawory, uszczelki pod ruszt

Nakładki rusztu i pozostałe części do piekarnika

Znajdziesz tu te części do kuchenek, które służą do uzupełniania wnętrza piekarników: nakładki rusztu, uszczelki pod ruszt czy klosze lampek piekarnika. Sprawdź model swojego piekarnika i dobierz odpowiednie podzespoły.

Żarówki i klosze lampek piekarnika

Może się wydawać, że oświetlenie piekarnika nie jest najważniejsze i że jest to tylko kwestia estetyki. Tymczasem ma ono również związek z bezpieczeństwem. Palące się w piekarniku światło to znak dla mieszkańców, że urządzenie jest włączone. Przy awarii światła łatwo można wyjść z domu i zostawić włączony piekarnik lub oparzyć się, robiąc coś przy rozgrzanym piekarniku bez świadomości jego nagrzania. Na szczęście awarię światła w piekarniku łatwo można naprawić – najczęściej wystarczy tylko wymienić żarówkę lub klosz od lampki piekarnika.

Nakładki i uszczelki pod ruszt

Jeśli chcesz, żeby ruszt dobrze działał, musisz wyposażyć go w dopasowane wielkością i kształtem nakładki. Znajdziesz je tylko w fachowym sklepie z urządzeniami gazowymi i częściami do kuchenek, gdzie możesz też uzyskać pomoc, jeśli nie jesteś pewien, jakiej nakładki użyć. Nie można zapomnieć też o oryginalnych uszczelkach – korzystanie z takich od innych sprzętów może skończyć się awarią kuchenki. Znajdziesz tu krzyżaki pod ruszt niklowane, jak i wszystkie inne pozostałe rodzaje krzyżaków i nakładek na ruszt. Pod garnek warto dokupić płytkę nierdzewną, dzięki której spada ryzyko osmolenia garnka i łatwiej utrzymać go w pozycji poziomej podczas gotowania niezależnie od wielkości krzyżaka w stosunku do garnka.