Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Akcesoria na gaz propan-butan / Urządzenia grzewcze

Poznańska firma Mag-Gaz oferuje swoim Klientom wysokiej klasy urządzenia grzewcze na gaz. Spełniają one wszelkie wymagania stawiane takiemu sprzętowi. Są ekonomiczne w kontekście codziennego użytkowania, a jednocześnie w pełni bezpieczne przy zachowaniu wskazówek dotyczących eksploatacji. Wyposażenie znajduje zastosowanie w domach prywatnych, siedzibach firm, punktach handlowych i usługowych. Sprzęt może stanowić kluczowe elementy systemu ogrzewania, jak też uzupełniać zastaną instalację w razie potrzeby.

Gama urządzeń na propan-butan i znacznie więcej

Jesteśmy profesjonalnym sklepem gazowym, który zapewnia dostęp do najwyższej jakości produktów renomowanych marek. Zaopatrują się u nas fachowcy zajmujący się na co dzień serwisowaniem instalacji gazowych, jak też ich montażem. My również dysponujemy zespołem specjalistów, którzy na życzenie mogą zająć się zamontowaniem oraz konfiguracją oferowanych elementów grzewczych. Prezentowane produkty są zasilane standardową mieszanką propanu-butanu, co pozwala obniżać koszty użytkowania.

Piece katalityczne – wydajne i niedrogie

Do najpopularniejszych produktów w asortymencie Mag-Gaz zaliczają się piece gazowe. Są łatwe w użyciu, posiadają zintegrowany zapalnik piezoelektryczny oraz zabezpieczenia - termoelektryczne, które w razie konieczności odcina dopływ gazu do urządzenia oraz zapobiegające nadmiarowi CO2 w pomieszczeniu. Klienci chętnie wybierają także nowoczesne promienniki gazowe – idealne pod kątem dogrzewania chłodnych wnętrz.