Kategorie

OFERTA PRODUKTÓW

OFERTA PRODUKTÓW

Filtry

OFERTA PRODUKTÓW

Artykuły gazowe Gazex

Artykuły gazowe Gazex

Jakość, dostępność, a przede wszystkim bezpieczeństwo. To pojęcia, które dla Gazex są najważniejsze. Specjalnie z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę obejmującą rozwiązania wprost od jednego z czołowych producentów artykułów gazowych w Polsce. Firma prowadzi prężnie rozwijającą się działalność, od 30 lat dostarczając nowoczesne rozwiązania z zakresu stacjonarnych systemów detekcji - a zatem wykrywania stężeń substancji lotnych uznawanych za niebezpieczne dla zdrowia i życia. Asortyment obejmuje wszelkiego rodzaju mierniki przeznaczone do oceny obecności w pomieszczeniach gazów toksycznych oraz wybuchowych.

Artykuły gazowe Gazex: bezpieczeństwo przede wszystkim

Dlaczego rozwiązania proponowane przez producenta Gazex powinny być powszechnie dostępne? Firma to lider w branży stacjonarnych systemów detekcji gazu. Proponowane przez nią artykuły znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach przeznaczonych do skutecznego wykrywania niebezpiecznych stężeń gazu. W skład oferty producenta wchodzą m.in. wspomniane już detektory, a także moduły sterujące, zawory odcinające, zasilacze, sygnalizatory oraz akcesoria usprawniające działanie wybranych modułów. Co więcej, wszystkie artykuły produkowane od 2021 roku otrzymują wielomiesięczną gwarancję jakości i niezawodności. A to tylko jeden z licznych powodów, dla których warto zaufać tej cenionej w branży marce.

Gazex – producent urządzeń gazowych

Ze swojej strony możemy zaproponować klientom wybór najczęściej poszukiwanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Gazex zyskał w naszym sklepie osobną kategorię. Dzięki temu istnieje większa szansa na znalezienie artykułów, która w pełni odpowie na oczekiwania nowoczesnych systemów grzewczych.

Wszystkich, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo, a tym samym chronić się przed następstwami nieprawidłowo działających urządzeń, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. W kategorii na ten moment dostępne są m.in. detektory do wykrywania wysokiego stężenia gazu, a także specjalne smary montażowe, ułatwiające wykonywanie prac konserwatorskich oraz przeprowadzanie przeglądów serwisowych.